پایان کار باند سارقان منزل در رفسنجان

⭕پایان کار باند سارقان منزل در رفسنجان     🔰به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “اکبر نجفی” در تشریح جزییات این خبر گفت: درپی وقوع چند فقره سرقت منازل در شهرستان رفسنجان رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.   فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان بیان داشت: ماموران پلیس […]

⭕پایان کار باند سارقان منزل در رفسنجان

 

 

🔰به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “اکبر نجفی” در تشریح جزییات این خبر گفت: درپی وقوع چند فقره سرقت منازل در شهرستان رفسنجان رسیدگی به این موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

 

فرمانده انتظامی شهرستان رفسنجان بیان داشت: ماموران پلیس آگاهی پس از کنترل دوربین های مداربسته اطراف محل سرقت، دو سارق سابقه دار را شناسایی و پس از اخذ دستور مقام قضایی آن ها را در یک عملیات غافلگیرانه و در مخفیگاهشان دستگیر کردند.

 

وی در ادامه افزود: در تحقیقات به عمل آمده از متهمان، به فروش اموال سرقتی به دو مالخر اعتراف که پس از هماهنگی با مرجع قضایی هر دو مالخر نیز در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

 

این مقام انتظامی بیان کرد: متهمان که سابقه سرقت در پرونده خود داشتند در بازجویی و تحقیقات پلیس به ۱۰ فقره سرقت از منازل در سطح شهرستان اعتراف که پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل داده شدند.

 

سرهنگ “نجفی” در پایان از شهروندان درخواست کرد منزل خود را به درب و حفاظ مطمئن مجهز کرده و از رها کردن اشیا و یا وسایل نقلیه مانند موتورسیکلت و دوچرخه و حتی خودرو در پارکینگ منزل بدون استفاده از وسایل بازدارنده مانند قفل و دزدگیر خودداری نمایند.

 

 

🔹️معاونت فرهنگی‌اجتماعی پلیس رفسنجان🔹️

 

🆔 @rafsanjan