بازداشت عاملان قتل شب گذشته رفسنجان   

  🚨بازداشت عاملان قتل شب گذشته رفسنجان فرمانده انتظامی رفسنجان از دستگیری عاملان نزاع منجر به یک مورد قتل در عملیات ماموران پلیس این شهرستان خبر داد.   فرمانده انتظامی رفسنجان در تشریح این خبر اظهار داشت: حوالی نیمه شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر فوت یک پسر جوان در […]

 

🚨بازداشت عاملان قتل شب گذشته رفسنجان

  • فرمانده انتظامی رفسنجان از دستگیری عاملان نزاع منجر به یک مورد قتل در عملیات ماموران پلیس این شهرستان خبر داد.

 

فرمانده انتظامی رفسنجان در تشریح این خبر اظهار داشت: حوالی نیمه شب گذشته در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی مبنی بر فوت یک پسر جوان در بیمارستان بر اثر اصابت چاقو، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.

 

سرهنگ”اکبر نجفی”ادامه داد: در بررسی های اولیه مشخص شد تعدادی جوان در یک محفل واقع در یک منزل روستایی بوده اند و به سبب مشاجره ای که در حالت هایی نامتعارف بین آنان شکل می گیرد این قتل رخ می دهد و یکی از افراد حاضر در این محفل بر اثر ضربات چاقو دچار مصدومیت شدید شده و نهایتا فوت می کند.

 

فرمانده انتظامی رفسنجان بیان داشت: در این راستا با سرعت عمل ماموران انتظامی و ضمن هماهنگی قضایی، افرادی که در این دورهمی مشکل دار و مشکل ساز شرکت داشتند دستگیر و در بررسی های بعدی مشخص شد ۲ نفر از آنان در این قتل دست داشته اند که تحقیقات لازم در دست انجام است.

 

/فاطمه محسنی