ستاره سرشناس تیم ملی عراق به مس رفسنجان پیوست/علی عدنان در جمع شاگردان الهامی  

    ستاره سرشناس تیم ملی عراق به مس رفسنجان پیوست/علی عدنان در جمع شاگردان الهامی   ستاره باتجربه تیم ملی عراق که سابقه بازی در تیم های مطرح اودینزه و آتلانتای ایتالیا و روبین کازان روسیه را دارد به مس رفسنجان پیوست.   به گزارش روابط عمومی و رسانه باشگاه مس رفسنجان، علی عدنان […]

 

 

ستاره سرشناس تیم ملی عراق به مس رفسنجان پیوست/علی عدنان در جمع شاگردان الهامی

 

ستاره باتجربه تیم ملی عراق که سابقه بازی در تیم های مطرح اودینزه و آتلانتای ایتالیا و روبین کازان روسیه را دارد به مس رفسنجان پیوست.

 

به گزارش روابط عمومی و رسانه باشگاه مس رفسنجان، علی عدنان کاظم مدافع چپ پا و ۲۹ ساله که ۸۵ بار پیراهن تیم ملی عراق را برتن کرده و کاپیتان دوم این تیم محسوب می شود با مس رفسنجان عقد قرارداد کرد.

 

علی عدنان یکی از ستاره های مطرح فوتبال عراق است که در سری آ ایتالیا پیراهن اودینزه و آتلانتا را برتن کرده و فصل گذشته نیز برای روبین کازان در لیگ روسیه توپ می زد. او همچنین سابقه بازی در تیم های ریزه اسپور ترکیه، وایتکپس کانادا و وایله دانمارک را در کارنامه حرفه ای خود دارا است.

 

این بازیکن باتجربه بعد از تفاهم اولیه با مدیریت باشگاه مس رفسنجان روز پنجشنبه به تهران سفر کرد و پس از موفقیت کامل در تست های پزشکی قرارداد خود را به امضا رساند.

 

علی عدنان با سپری کردن مراحل اداری به زودی به ارمنستان سفر می کند و به جمع شاگردان ساکت الهامی در مس رفسنجان ملحق خواهد شد.