طرح توقیف شترهای فاقد پروانه چرای دام‌ از امروز در رفسنجان آغاز شد

طرح توقیف شترهای فاقد پروانه چرای دام‌ از امروز در رفسنجان آغاز شد   🔹رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رفسنجان از اجرای طرح توقیف شترهای فاقد پروانه چرای دام از امروز در شهرستان با دستور مقام محترم قضایی خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رفسنجان جلال حسن شاهی […]

طرح توقیف شترهای فاقد پروانه چرای دام‌ از امروز در رفسنجان آغاز شد

 

🔹رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان رفسنجان از اجرای طرح توقیف شترهای فاقد پروانه چرای دام از امروز در شهرستان با دستور مقام محترم قضایی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره منابع طبیعی و آبخیزداری رفسنجان جلال حسن شاهی اظهار

نمود: چندی پیش با تصمیمات دستگاه های اجرایی از جمله جهاد کشاورزی ، دامپزشکی ، راهداری ، نیروی انتظامی و سایر دستگاهای مرتبط با محوریت فرمانداری مقرر شد ابتدا هشدارهایی به دارندگان این دام ها داده شود تا دام های خود را در طبیعت رها نکنند که در غیر اینصورت جمع آوری و به کشتارگاه حمل خواهند شد.

🔹حسن شاهی افزود: اما هنوز هم مشاهده می شود که شترهای سرگردان در جاده های نوق و داوران در حال چرا می باشند که برای جلوگیری از خسارت به مراتع و بروز تصادفات و خسارات مالی و‌ جانی، طرح توقیف این شترها با دستور مقام محترم قضایی در شهرستان از امروز آغاز شد.

🔹وی خاطرنشان کرد: امروز در محور داوران تعدادی شترهای سرگردان جمع آوری و به کشتارگاه رفسنجان حمل شد و روزهای آینده هم در سایر محورها این طرح اجرا خواهد شد.