💢کلیه اراضی کشاورزی حریم جاده داوران آزادسازی شد  

  💢کلیه اراضی کشاورزی حریم جاده داوران آزادسازی شد   💠به منظور اصلاح محور داوران و کاهش تصادفات طرح تعریض این محور از چندین ماه پیش در دستور کار قرار گرفته و در این راستا کلیه اراضی کشاورزی در حریم این جاده توسط مالکان و صاحبان زمین ها به اداره راه و شهرسازی واگذار شد. […]

 

💢کلیه اراضی کشاورزی حریم جاده داوران آزادسازی شد

 

💠به منظور اصلاح محور داوران و کاهش تصادفات طرح تعریض این محور از چندین ماه پیش در دستور کار قرار گرفته و در این راستا کلیه اراضی کشاورزی در حریم این جاده توسط مالکان و صاحبان زمین ها به اداره راه و شهرسازی واگذار شد.

 

↩️به گزارش روابط عمومی فرمانداری رفسنجان حسین رضایی فرماندار در بازدیدی که به همراه محمدی رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای رفسنجان و دیگر مسئولین از این محور انجام شد گفت: تعریض محور داوران توسط شهرداری رفسنجان و شرکت مس در حال انجام است.

 

🔹وی افزود: در قسمت هایی از حریم محور داوران(رفسنجان به زرند) اراضی کشاورزی وجود داشت که برای کاهش حوادث ترافیکی باید پروژه عام‌المنفعه ساماندهی این محور و الحاق اراضی کشاورزی به این جاده انجام می شد لذا پیگیری ها نتیجه داد به طوری که حریم محور داوران از اراضی کشاورزی آزادسازی شده و اجرای طرح در دست اقدام است.

 

🔹طرح ساماندهی و تعریض ۱۳ کیلومتر از محور رفسنجان به زرند در حال انجام است؛ در این محور که با استاندارد روستایی و دارای تردد بالااست تصادفات زیادی رخ می دهد که نیاز بود ساماندهی و تعریض آن انجام شود.