بسم الله الرحمن الرحیم   مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا   خبر رحلت آزاده سرافراز ، دکتر حسین آذین نماینده اسبق مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی موجب تاثر و تالم خاطر گردید. مشیت الهی بر این […]

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

مِنَ المُؤمِنينَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَيهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن يَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبديلًا

 

خبر رحلت آزاده سرافراز ، دکتر حسین آذین نماینده اسبق مردم رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی موجب تاثر و تالم خاطر گردید.

مشیت الهی بر این استوار شده بود تا آن مرد مومن، انقلابی، دستپاک و متعهد پس از تحمل سالیان سال رنج اسارت و غم غربت چند صباحی را نیز در ابتلاء و آزمون دشوار بیماری، روزگار بگذارند. اینجانب این مصیبت تاسف بار و تاثر انگیز را به خانواده محترم ایشان، بستگان مکرم، همکاران معزز در دانشگاه علوم پزشکی، آزادگان سرافراز؛ رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و مردم شریف شهرستانهای رفسنجان و انار تسلیت عرض می نمایم.

زهی سعادت آن مرد مومن را که در شب میلاد نادره دوران، حضرت امام زمان (عج) دعوت حق را لبیک گفت و به یاران و همرزمان شهیدش پیوست. خدایش رحمت کند و اجر و ثواب مجاهدت و اسارت و کسالت ایشان و همچنین تلاش و زحماتی را که در دوران نمایندگی مردم شریف رفسنجان و انار متحمل گردید به شایسته ترین نحو ممکن جبران فرماید.

 

حسین جلالی

نماینده مردم شهرستانهای رفسنجان و انار در مجلس شورای اسلامی

 

🆔 @rafsanjan